Jazierková technika – v tejto kategórií nájdete široký sortiment kvalitných výrobkov pre záhradné jazierka, ktoré máme odskúšané. Pomôžeme Vám s výberom produktov, poradíme Vám, ako máte vybrané produkty správne používať. Na všetky produkty poskytujeme záručný aj po záručný servis.

V kategórii jazierková technika nájdete nasledujúce podkategórie:

Jazierkové filtre – kvalitné podvodné, fontánové, tlakové a prietokové jazierkové filtrácie pre menšie aj väčšie záhradné jazierká.
Profesionálne jazierkové filtre – profesionálne filtračné systémy pre tie najnáročnejšie koi jazierka. Gravitačné alebo čerpadlové filtračné systémy, kvalitné bubnové mechanické filtre.
Náhradné molitany pre filtre – pre všetky u nás nakúpené filtračné systémy vieme zabezpečiť náhradné molitany, náhradné filtračné materiály.
Filtračné materiály – ak rozmýšľate nad stavbou vlastnej filtrácii, tak v tejto kategórii nájdete k tomu filtračné materiály. Filtračné kefy, špongie do filtrov, zeolit, lávový kameň, filtračné sáčky, plávajúce filtračné média.
Jazierkové čerpadlá – kvalitné jazierkové čerpadlá montované pod vodou alebo na suchu, s reguláciou alebo bez regulácie.

Jazierkové UV lampy – jazierkové UV lampy, aby vaša voda v jazierku bola vždy číra. V tejto kategórii nájdete aj náhradné UV žiarovky, trubice, trafá.
Fontány a vodopády – kvalitné fontánové čerpadlá pre záhradné jazierka, solárne fontány alebo plávajúce fontány.
Skimmre hladinové zberače – hladinové zberače nečistôt pre vaše jazierko. Plávajúce, stabilné alebo profesionálne skimmre.
Vzduchovacie motory a kamene – kvalitné odvzdušňovače pre záhradné jazierka. Vzduchovacie spojky, kamene, rozdeľovače.
Osvetlenie jazierka – kvalitné LED osvetlenie pre záhradné jazierka. Osvetlenie v studenej alebo v teplej farbe, RBG, výkonné LED lampy, výrobník hmly s LED osvetlením.
Záhradné riadiace systémi – všetko potrebné pre riadenie spotrebičov vo vašej záhrade. Zásuvky na diaľkové ovládanie, riadiaca jednotka, stmievač.